Члени правління

Голова правління, Якименко Ігор

Професор кафедри біохімії та екологічного контролю Національного університету харчових технологій (НУХТ), Київ, Україна, д.б.н.

Має багаторічний науково-педагогічний досвід в оцінці екологічних ризиків антропогенної діяльності, в тому числі оцінці наслідків катастрофи на Чорнобильській АЕС. В останні роки професор Якименко займається вивченням і викладання екологічних аспектів сталого розвитку, національної та європейської екологічної політики. Він є розробником та викладачем курсів "Стратегія сталого розвитку" та "Екологічна політика Європейського Союзу"" для студентів-магістрів екологічного спрямування НУХТ. Професор І. Якименко має багаторічний досвід міжнародного співробітництва в галузі досліджень. У 2008-2009 роках він був учасником Фулбрайта та був запрошений для участі науково-дослідному проекті з оцінки екологічих ризиків в Школі проблем охорони навколишнього середовища, Університету Індіана, США. Він співпрацює з науковцями з Університету Масарика (Чехія), Університету Куопіо (Фінляндія) і Європейського університету Віадріна (Франкфурт-на-Одері, Німеччина).

Член правління, Салавор Оксана

Доцент кафедри в галузі екології кафедри біохімії та екологічного контролю НУХТ, кандидат технічних наук.

Її основна спеціалізація - екологічна експертиза, екологічний менеджмент та екологічний контроль харчових виробництв. Вона є розробником і викладачем курсів "Екологічний менеджмент", "Екологічна експертиза харчових виробництв" та "Урбоекологія" для бакалаврів та магістрів. Всі її лекційні курси включають в себе елементи політики Європейського Союзу та сучасні підходи в галузі охорони навколишнього середовища.

Член правління, Євгеній Шаповалов

Аспірант другого року навчання за напрямком біотехнологія на кафедрі біохімії та екологічного контролю НУХТ, магістр за напрямком "Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування" та спеціаліст за напрямком "Економіка підприємництва", науковий співробітник Національного центру Малої академії наук України.

Одним з напрямків його напрямків наукової роботи є дослідження аспектів впровадження цифрових підходів навчання та ІT технологій в оптимізації навчальних процесів. Євгеній є активним учасником позанавчальної науково-дослідницької діяльності студентів і є лідером наукового товариства студентського співтовариства Geek workspace.

EUforUA project

Відкрити

Jean Monnet Support of Associations
Проект "Розширення досліджень Європейського Союзу щодо інтелектуального, стійкого та всеосяжного зростання в українських університетах"

Докладніше Закрити